Wedstrijden quicklinks

zat 23 nov - zat 25 jan - zat 7 mrt - zat 14 mrt - zat 21 mrt - zat 28 mrt - zat 4 apr - zat 18 apr - zat 9 mei - zat 16 mei


laat schema zien voor  


23 november | Thuis

Team Nr Tegen  reistijd Spel Loc 
 
Meisjes D2 25184  VMHC MD2    08:30 Veld 1  info
Fluiten: Cathelijne van der Feen (Dames Veteranen A) en Ise Peters (Meisjes B2)
Jongens D1 25119  R.M.H.C. de Pelikaan JD1    10:20 Veld 1  info
Fluiten: Coen Pullens en Eline Geerts (Meisjes A2)
Meisjes B1 25329  Hockeyclub Berlicum MB1    12:10 Veld 1  info
Fluiten: Fabienne Bontekoe
annemarie appt naam door van tweede ouder Rein kan niet. Dus moeten nog 2 scheidsrechters komen.
Meisjes A1 20706  Hockey Club Uden MA1    14:00 Veld 1  info
Fluiten: Mark Hassink (Trimhockey Woensdag) en Gerard Dijkstra
Meisjes C1 17943  HC Tilburg MC1    15:50 Veld 1  info
Fluiten: Kees Vaandrager en Daan Schalken
 
Meisjes 6E4 19212  MHCdeDommel M6E2    09:00 Veld 2  info
Jongens 8E4 19430  V.M.H.& C.C. M.O.P. J8E3    09:00 Veld 2  info
Jongens 6E3 19463  MHCdeDommel J6E1    09:00 Veld 2  info
Meisjes 6E6 19242  Oss M6E3    10:00 Veld 2  info
Jongens 6E2 19454  SMHC De Hopbel J6E1    10:00 Veld 2  info
Jongens 8E5 19395  Oss J8E2    10:15 Veld 2  info
Meisjes 6E1 3575  Hockeyclub 's-Hertogenbosch M6E2    11:00 Veld 2  info
Jongens 8E1 3615  Rosmalen J8E1    11:30 Veld 2  info
 
GHO 454  Hockey Club Uden G 1    12:15 Veld 2  info
Fluiten: Piet-Hein Geeris en Senna Otten (Meisjes B2)
 
Meisjes 8E4 19132  Rosmalen M8E3    12:45 Veld 2  info
 
Meisjes B6 25317  Oss MB7    14:15 Veld 2  info
Fluiten: Luuk van Geelen (Jongens B3)
Jongens B3 25367  V.M.H.C. Geel-Zwart JB2    15:50 Veld 2  info
 
Meisjes D1 25646  B.H.V. Push MD2    09:00 Veld 3  info
Fluiten: Paul Kemps en Lotte Heier (Meisjes B1)
Jongens B2 25589  HC Cranendonck JB1    10:35 Veld 3  info
Fluiten: Bas Op de Coul en Elise Bos (Meisjes A1)
Meisjes A2 20750  MHCdeDommel MA1    12:10 Veld 3  info
Fluiten: Peter van Druten en Stephanie Rozemeijer (Meisjes A1)
 
Meisjes D6 25173  Oss MD5    13:45 Veld 3  info
Fluiten: Floor van Dommelen (Meisjes B3) en Hein Maas (Trimhockey Woensdag)
 
Meisjes B5 25318  HC Oranje Rood MB8    15:20 Veld 3  info
Fluiten: Jelte Bosma en Lotte Barker (Meisjes A2)
Meisjes B3 25768  SMHC De Hopbel MB2    16:55 Veld 3  info
Fluiten: Imke van Lotringen (Meisjes A1) en Kees Groenendijk
 
Meisjes C2 25238  MHCD MC1    09:00 Veld 4  info
Fluiten: Jeroen de Ruijter (Jongens B2)
 
Meisjes D4 25419  HC Tilburg MD9    10:35 Veld 4  info
Fluiten: Senna Otten (Meisjes B2) en Suzanne Böcker (Meisjes A1)
Jongens D3 25350  HC Gemert JD2    12:10 Veld 4  info
Fluiten: Joris van Duijnhoven (Heren Veteranen B) en Feline Togtema (Meisjes B6)
 
Meisjes C5 25691  MHC DES MC3    13:45 Veld 4  info
Fluiten: Peter Krumm (Trimhockey Woensdag) en Lethe Kerkhoff (Meisjes B2)
Jongens C3 25726  HC Tilburg JC2    15:20 Veld 4  info
Fluiten: Feline van Erp (Meisjes B1) en Jurriaan Lucas

23 november | Uit

Team Nr Tegen  reistijd Spel Loc 
 
Meisjes 8E2 19084  MHC MEP M8E1 25   08:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes 6E5 3564  Hockeyclub 's-Hertogenbosch M6E6 20   08:30 uit -   info
Jongens 6E4 19483  Hockeyclub 's-Hertogenbosch J6E6 20   08:30 uit -   info
Meisjes 6E2 19202  Rosmalen M6E1 20   08:45 uit -   info
Meisjes 6E3 3834  Hockey Club Uden M6E1 40   09:00 uit -   info
Jongens 6E1 19435  V.M.H.C. Geel-Zwart J6E1 30   09:00 uit -   info
Meisjes 8E5 3778  MHCdeDommel M8E2 20   09:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
 
Jongens C1 17801  Rosmalen JC1 20   10:00 uit -   info
 
Meisjes 8E3 19104  Hockey Club Uden M8E2 40   10:15 uit -   info
Meisjes 8E1 19094  Oss M8E2 35   10:20 uit -   info
 
Jongens C4 25265  Hockeyclub 's-Hertogenbosch JC5 20   10:20 uit -   info
 
Jongens C2 17803  Hockeyclub 's-Hertogenbosch JC2 20   10:20 uit -   info
Jongens A2 20675  Oss JA1 35   10:20 uit -   info
 
Jongens 8E2 3877  V.M.H.C. Geel-Zwart J8E1 30   10:30 uit -   info
 
Meisjes B4 25748  VMHC MB3 25   10:45 uit -   info
 
Meisjes C6 25659  MHC Udenhout MC3 30   11:00 uit -   info
 
Meisjes D5 25374  MHC MEP MD6 25   11:40 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
 
Meisjes C4 25245  HOCO MC4 25   11:45 uit -   info
 
Jongens D4 25340  DVS JD1 35   12:00 uit -   info
 
Jongens C5 25270  M.H.C. Goirle JC1 35   12:05 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
 
Jongens B1 9702  B.H.V. Push JB1 40   12:10 uit -   info
 
Meisjes D3 25630  Sint Oedenrode MD2 40   13:00 uit -   info
 
Meisjes C3 25700  M.H.C. Goirle MC2 35   13:25 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
 
Meisjes A3 20686  mixed hockeyclub HDL MA1 35   13:25 uit -   info
 
Jongens A1 14948  MMHC Voordaan JA1  14:00 uit -   info
Jongens D2 25568  Venlose Hockey Club JD1 75   14:10 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
 
Jongens B4 25584  Hockeyclub 's-Hertogenbosch JB5 20   15:50 uit -   info
 
Meisjes A4 20726  VMHC MA3 25   16:45 uit -   info
 
Jongens 8E3 19430  V.M.H.& C.C. M.O.P. J8E4  09:00 uit -   info







Vrijwilligers gevraagd





Andere clubs
Clubprestaties
overall greengeelred
week greengeelred

overall: 25% |week: 62%

Nu online 141
Aantal leden 1127
Email bereik 99,7%
SMS bereik 68,1%