Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Junioren 
  Jongens B3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Geel-Zwart JB2 3 9 3 0 0 15 4 0
2 MOP JB3 3 7 2 1 0 8 4 0
3 Were Di JB2 2 3 1 0 1 6 6 0
4 Den Bosch JB5 2 3 1 0 1 5 5 0
5 Dommel JB1 3 1 0 1 2 4 10 0
6 MOP JB4 3 0 0 0 3 4 13 0
  4e klasse 
  Jongens B4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Geel-Zwart JB2 3 9 3 0 0 15 4 0
2 MOP JB3 3 7 2 1 0 8 4 0
3 Were Di JB2 2 3 1 0 1 6 6 0
4 Den Bosch JB5 2 3 1 0 1 5 5 0
5 Dommel JB1 3 1 0 1 2 4 10 0
6 MOP JB4 3 0 0 0 3 4 13 0
  4e klasse 
  Jongens C3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eindhoven JC1 3 9 3 0 0 7 2 0
2 Tilburg JC2 3 6 2 0 1 12 6 0
3 Bommelerwaard JC1 3 6 2 0 1 10 7 0
4 MOP JC3 3 3 1 0 2 7 8 0
5 Den Bosch JC3 3 3 1 0 2 3 7 0
6 Rosmalen JC2 3 0 0 0 3 0 9 0
  1e klasse 
  Jongens C4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berkel-Enschot JC1 3 9 3 0 0 11 2 0
2 Den Bosch JC5 3 6 2 0 1 10 6 0
3 MOP JC4 3 6 2 0 1 7 4 0
4 HOCO JC2 3 3 1 0 2 7 9 0
5 Oss JC3 3 3 1 0 2 5 11 0
6 Hopbel JC1 3 0 0 0 3 3 11 0
  3e klasse 
  Jongens C5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Goirle JC1 3 9 3 0 0 20 4 0
2 Warande JC3 3 9 3 0 0 13 2 0
3 Breda JC5 3 6 2 0 1 11 9 0
4 MOP JC5 3 3 1 0 2 7 8 0
5 Tilburg JC4 3 0 0 0 3 3 15 0
6 Were Di JC2 3 0 0 0 3 3 19 0
  3e klasse 
  Jongens D3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berlicum JD2 3 9 3 0 0 13 3 0
2 Hopbel JD2 2 4 1 1 0 11 2 0
3 MEP JD3 2 1 0 1 1 3 7 0
4 Gemert JD2 2 1 0 1 1 4 9 0
5 MOP JD3 3 1 0 1 2 4 14 0
  3e klasse 
  Jongens D4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 MOP JD4 3 9 3 0 0 12 4 0
2 Bommelerwaard JD1 3 6 2 0 1 14 5 0
3 DVS JD1 3 6 2 0 1 10 4 0
4 Heesch JD1 3 3 1 0 2 9 7 0
5 Helmond JD2 3 3 1 0 2 3 9 0
6 Oss JD3 3 0 0 0 3 0 19 0
  4e klasse 
  Meisjes A3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Uden MA2 3 7 2 1 0 13 5 0
2 Mierlo MA2 3 7 2 1 0 12 8 0
3 HDL MA1 3 3 1 0 2 11 7 0
4 Oss MA3 2 3 1 0 1 4 4 0
5 Helmond MA2 2 3 1 0 1 6 7 0
6 MOP MA3 2 3 1 0 1 2 8 0
7 Son MA2 3 0 0 0 3 4 13 0
  3e klasse 
  Meisjes A4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Tilburg MA8 3 9 3 0 0 21 1 0
2 Berkel-Enschot MA4 3 4 1 1 1 6 5 0
3 MEP MA4 3 4 1 1 1 4 4 0
4 Were Di MA6 3 4 1 1 1 2 7 0
5 Bommelerwaard MA3 2 3 1 0 1 6 5 0
6 Vlijmen MA3 3 3 1 0 2 4 15 0
7 Udenhout MA2 2 2 0 2 0 3 3 0
8 MOP MA4 3 1 0 1 2 2 8 0
  5e klasse 
  Meisjes B3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eersel MB2 3 9 3 0 0 12 4 0
2 MEP MB4 3 6 2 0 1 7 2 0
3 MOP MB3 3 6 2 0 1 6 5 0
4 HOCO MB4 3 4 1 1 1 6 7 0
5 Berkel-Enschot MB3 3 1 0 1 2 3 8 0
6 Hopbel MB2 3 0 0 0 3 2 10 0
  3e klasse 
  Meisjes B4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bommelerwaard MB2 3 9 3 0 0 16 4 0
2 Den Bosch MB6 3 7 2 1 0 6 1 0
3 MOP MB4 3 4 1 1 1 5 4 0
4 DES MB3 3 4 1 1 1 4 5 0
5 Waalwijk MB3 3 1 0 1 2 1 8 0
6 Vlijmen MB3 3 0 0 0 3 2 12 0
  4e klasse 
  Meisjes B5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oranje-Rood MB8 3 9 3 0 0 16 2 0
2 MEP MB5 3 6 2 0 1 7 7 0
3 Den Bosch MB9 3 4 1 1 1 6 6 0
4 HDL MB2 3 3 1 0 2 5 11 0
5 Hopbel MB3 3 2 0 2 1 5 7 0
6 MOP MB5 3 1 0 1 2 4 10 0
  5e klasse 
  Meisjes B6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rosmalen MB6 3 9 3 0 0 9 2 0
2 DES MB5 3 6 2 0 1 7 6 0
3 Goirle MB4 3 4 1 1 1 8 3 0
4 Bommelerwaard MB4 3 4 1 1 1 6 8 0
5 Oss MB7 3 1 0 1 2 4 7 0
6 MOP MB6 3 1 0 1 2 4 12 0
  6e klasse 
  Meisjes C3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HOCO MC3 3 9 3 0 0 25 4 0
2 Goirle MC2 2 6 2 0 0 13 0 0
3 MOP MC3 2 3 1 0 1 8 3 0
4 Berkel-Enschot MC3 2 0 0 0 2 1 18 0
5 Hilvarenbeek MC2 3 0 0 0 3 3 25 0
  3e klasse 
  Meisjes C4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Tilburg MC8 3 7 2 1 0 9 3 0
2 HOCO MC4 3 6 2 0 1 5 6 0
3 Push MC7 3 4 1 1 1 8 4 0
4 Were Di MC4 3 3 1 0 2 7 8 0
5 Oirschot MC4 3 3 1 0 2 5 7 0
6 MOP MC4 3 3 1 0 2 3 9 0
  4e klasse 
  Meisjes C5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 DES MC3 3 7 2 1 0 12 3 0
2 MOP MC5 3 7 2 1 0 12 5 0
3 Oirschot MC3 3 6 2 0 1 9 5 0
4 Den Bosch MC7 3 5 1 2 0 11 6 0
5 HOCO MC5 3 0 0 0 3 3 15 0
6 MEP MC5 3 0 0 0 3 2 15 0
  4e klasse 
  Meisjes C6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eindhoven MC4 3 9 3 0 0 22 0 0
2 Rosmalen MC5 3 9 3 0 0 16 3 0
3 Den Bosch MC9 3 3 1 0 2 7 8 0
4 Udenhout MC3 3 3 1 0 2 7 14 0
5 Hilvarenbeek MC3 3 3 1 0 2 3 10 0
6 MOP MC6 3 0 0 0 3 1 21 0
  5e klasse 
  Meisjes D3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Were Di MD2 3 9 3 0 0 14 4 0
2 MEP MD2 3 7 2 1 0 11 5 0
3 MOP MD3 3 4 1 1 1 8 9 0
4 HOCO MD3 3 3 1 0 2 13 7 0
5 Dommel MD2 3 3 1 0 2 7 13 0
6 Oedenrode MD2 3 0 0 0 3 5 20 0
  3e klasse 
  Meisjes D4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Were Di MD3 3 9 3 0 0 28 1 0
2 HOCO MD6 3 9 3 0 0 17 1 0
3 Tilburg MD9 3 6 2 0 1 13 8 0
4 MOP MD4 3 3 1 0 2 9 11 0
5 Den Bosch MD8 3 0 0 0 3 1 23 0
6 Goirle MD5 3 0 0 0 3 0 24 0
  4e klasse 
  Meisjes D5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 MOP MD5 3 9 3 0 0 13 1 0
2 MEP MD6 3 9 3 0 0 13 3 0
3 Dommel MD3 3 4 1 1 1 17 9 0
4 Oirschot MD3 3 3 1 0 2 6 5 0
5 Eindhoven MD6 3 1 0 1 2 1 9 0
6 Oedenrode MD4 3 0 0 0 3 2 25 0
  5e klasse 
  Meisjes D6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oss MD5 3 9 3 0 0 21 0 0
2 MOP MD6 3 9 3 0 0 11 2 0
3 Hopbel MD4 3 6 2 0 1 17 3 0
4 Uden MD5 3 3 1 0 2 6 14 0
5 Geel-Zwart MD4 3 0 0 0 3 3 15 0
6 Rosmalen MD7 3 0 0 0 3 1 25 0
  5e klasse 
Mini's 
  Jongens 6E1 
    1e klasse 
  Jongens 6E2 
    1e klasse 
  Jongens 6E3 
    1e klasse 
  Jongens 6E4 
    1e klasse 
  Jongens 8E1 
    1e klasse 
  Jongens 8E2 
    1e klasse 
  Jongens 8E3 
    1e klasse 
  Jongens 8E4 
    1e klasse 
  Jongens 8E5 
    1e klasse 
  Meisjes 6E1 
    1e klasse 
  Meisjes 6E2 
    1e klasse 
  Meisjes 6E3 
    1e klasse 
  Meisjes 6E4 
    1e klasse 
  Meisjes 6E5 
    1e klasse 
  Meisjes 6E6 
    1e klasse 
  Meisjes 8E1 
    1e klasse 
  Meisjes 8E2 
    1e klasse 
  Meisjes 8E3 
    1e klasse 
  Meisjes 8E4 
    1e klasse 
  Meisjes 8E5 
    1e klasse 
Senioren 
  Dames Donderdag Veteranen 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HOD DM A 7 21 7 0 0 52 3 0
2 Warande DM A 8 21 7 0 1 44 7 0
3 Oss DM A 7 13 4 1 2 14 11 0
4 Uden DM A 8 12 4 0 4 14 18 0
5 Berkel-Enschot DM A 7 12 3 3 1 13 11 0
6 MOP DM A 8 9 3 0 5 10 28 0
7 Venlo DM A 7 7 2 1 4 4 18 0
8 Bommelerwaard DM A 8 5 1 2 5 7 27 0
9 Civicum DM A 7 4 1 1 5 6 26 0
10 Den Bosch DM A 7 3 1 0 6 9 24 0
  1e klasse 
  Dames Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Breda DA 9 21 7 0 2 34 17 0
2 Den Bosch DA 9 20 6 2 1 37 19 0
3 HOCO DA 9 17 5 2 2 17 10 0
4 Were Di DA 9 16 5 1 3 25 15 0
5 MOP DA 9 15 5 0 4 20 27 0
6 Zwart-Wit DA 9 9 2 3 4 25 23 0
7 Best DA 9 5 1 2 6 10 23 0
8 Dommel DA 9 0 0 0 9 14 48 0
  Veteranen hoofdklasse 
  Heren Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Push HA 8 22 7 1 0 55 12 0
2 Tilburg HA 9 19 6 1 2 35 18 0
3 Breda HA 9 18 6 0 3 42 20 0
4 MEP HA 8 14 4 2 2 25 18 0
5 Oranje-Rood HA 8 14 3 5 0 26 15 0
6 MOP HA 7 11 3 2 2 15 12 0
7 Zwart-Wit HA 8 10 3 1 4 20 27 0
8 Oranje-Rood HB 8 9 3 0 5 18 33 0
9 Etten-Leur HA 8 6 2 0 6 15 34 0
10 Zevenbergen HA 7 3 1 0 6 9 37 0
11 Berlicum HA 8 -3 0 0 8 16 50 3
  Veteranen Hoofdklasse 
  Heren Veteranen B 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rosmalen HA 9 24 8 0 1 32 19 0
2 Breda HC 8 18 6 0 2 31 15 0
3 Breda HD 9 16 5 1 3 19 19 0
4 Tilburg HB 7 15 5 0 2 22 12 0
5 Berkel-Enschot HA 7 14 4 2 1 19 9 0
6 Push HB 8 10 3 1 4 20 32 0
7 Were Di HA 8 9 2 3 3 21 21 0
8 Pelikaan HA 8 9 2 3 3 15 18 0
9 Warande HA 8 7 2 1 5 18 19 0
10 MOP HB 8 2 0 2 6 10 26 0
11 Breda HB 8 1 0 1 7 9 26 0
  Veteranen overgangsklasse 
  Heren Veteranen C 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 MOP HC 8 19 6 1 1 34 13 0
2 Dommel HA 8 18 6 0 2 24 15 0
3 Den Bosch HB 9 18 6 0 3 29 29 0
4 MEP HB 8 16 5 1 2 31 30 0
5 Were Di HB 8 14 4 2 2 28 13 0
6 Rosmalen HB 8 12 4 0 4 19 20 0
7 Best HA 8 9 2 3 3 9 21 0
8 Helmond HB 8 7 2 1 5 15 21 0
9 Oirschot HA 9 7 2 1 6 14 24 0
10 Oedenrode HA 8 6 2 0 6 12 17 0
11 Hopbel HA 8 4 1 1 6 21 33 0
  Veteranen 1e klasse 
  Heren Veteranen LA 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Tilburg HLA 9 27 9 0 0 41 15 0
2 Nuenen HLA 8 18 6 0 2 23 9 0
3 Breda HLA 9 18 6 0 3 21 14 0
4 HOD HLA 9 13 4 1 4 16 13 0
5 MEP HLB/ Oss HLA 9 7 2 1 6 15 17 0
6 Den Bosch HLA 9 7 2 1 6 12 25 0
7 Liberty HLA 8 7 2 1 5 10 25 0
8 MOP HLA 9 6 2 0 7 12 32 0
  Veteranen 1e klasse 
  Jong Heren 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pelikaan HJ1 9 22 7 1 1 34 8 0
2 MOP HJ1 9 16 5 1 3 29 16 0
3 DES HJ1 9 16 5 1 3 32 22 0
4 Teteringen HJ1 9 16 5 1 3 21 21 0
5 Breda HJ1 9 6 2 0 7 17 39 0
6 Prinsenbeek HJ1 9 3 1 0 8 16 43 0
  3e klasse 
Overig 
  GHO 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 MOP G 1 3 7 2 1 0 14 7 0
2 Uden G 1 3 7 2 1 0 14 9 0
3 Geel-Zwart G1 3 3 1 0 2 8 13 0
4 Nijmegen G 1 3 0 0 0 3 10 17 0
  Zuid 
Tophockey 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Den Bosch D1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Tilburg D1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 MOP D1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oranje-Rood D1 0 0 0 0 0 0 0 0
  Goldcup - KO 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 MOP H1 8 22 7 1 0 35 15 0
2 Horst H1 8 17 5 2 1 31 21 0
3 Bommelerwaard H1 8 16 5 1 2 24 16 0
4 Don Quishoot H1 8 13 4 1 3 18 13 0
5 Oirschot H1 8 12 4 0 4 15 15 0
6 Tegelen H1 8 11 3 2 3 21 26 0
7 DVS H1 8 10 3 1 4 15 18 0
8 HOCO H1 9 8 2 2 5 19 28 0
9 Boxmeer H1 8 7 2 1 5 21 28 0
10 Waalwijk H1 9 7 2 1 6 22 33 0
11 Kieviten H1 8 6 2 0 6 22 30 0
  3e klasse 
  Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gooische JA1 2 4 1 1 0 7 6 0
2 Upward JA1 2 4 1 1 0 5 4 0
3 Voordaan JA1 2 4 1 1 0 4 3 0
4 Alecto JA1 2 3 1 0 1 6 2 0
5 Zwart-Wit JA1 2 3 1 0 1 4 4 0
6 MOP JA1 2 1 0 1 1 5 6 0
7 Xenios JA1 2 1 0 1 1 4 5 0
8 Tilburg JA1 2 1 0 1 1 2 7 0
  Super A 
  Jongens A2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 MOP JA2 3 9 3 0 0 13 0 0
2 Gemert JA1 3 6 2 0 1 11 7 0
3 Helmond JA2 3 6 2 0 1 10 8 0
4 Oss JA1 3 6 2 0 1 10 8 0
5 Hopbel JA1 3 3 1 0 2 11 11 0
6 HOD JA2 3 3 1 0 2 7 8 0
7 Den Bosch JA4 3 3 1 0 2 3 10 0
8 Oranje-Rood JA4 3 0 0 0 3 4 17 0
  2e klasse 
  Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Xenios JB1 8 15 4 3 1 34 15 0
2 Push JB1 8 15 4 3 1 18 12 0
3 Klein Zwitserland JB1 8 14 4 2 2 24 14 0
4 Schaerweijde JB1 8 12 3 3 2 34 21 0
5 MOP JB1 8 10 3 1 4 28 27 0
6 Reigers JB1 8 0 0 0 8 10 59 0
  Landelijke Topklasse 
  Jongens B2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 MOP JB2 3 9 3 0 0 13 6 0
2 Oranje-Rood JB4 3 6 2 0 1 16 5 0
3 Rosmalen JB2 3 6 2 0 1 10 3 0
4 MEP JB2 3 3 1 0 2 5 7 0
5 Hopbel JB1 3 3 1 0 2 5 14 0
6 Cranendonck JB1 3 0 0 0 3 2 16 0
  2e klasse 
  Jongens C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Den Bosch JC1 8 20 6 2 0 36 15 0
2 MOP JC1 8 16 5 1 2 34 14 0
3 Rosmalen JC1 8 14 4 2 2 13 10 0
4 MEP JC1 8 12 4 0 4 29 27 0
5 Helmond JC1 8 7 2 1 5 13 32 0
6 Tegelen JC1 8 0 0 0 8 14 41 0
  Topklasse 
  Jongens C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 MOP JC2 8 18 5 3 0 16 8 0
2 Push JC2 8 15 4 3 1 17 8 0
3 Were Di JC1 8 13 4 1 3 23 19 0
4 Den Bosch JC2 8 12 3 3 2 18 13 0
5 Zwart-Wit JC1 8 8 2 2 4 17 22 0
6 Breda JC2 8 0 0 0 8 12 33 0
  Subtopklasse 
  Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Breda JD1 3 7 2 1 0 13 3 0
2 Zwart-Wit JD1 3 6 2 0 1 7 6 0
3 Rosmalen JD1 3 4 1 1 1 6 6 0
4 Oranje-Rood JD1 3 4 1 1 1 9 12 0
5 MOP JD1 3 3 0 3 0 8 8 0
6 Pelikaan JD1 3 0 0 0 3 3 11 0
  1e klasse 
  Jongens D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berlicum JD1 3 9 3 0 0 11 2 0
2 Rosmalen JD2 3 7 2 1 0 8 2 0
3 MOP JD2 3 6 2 0 1 10 3 0
4 Venlo JD1 3 4 1 1 1 12 5 0
5 Eindhoven JD1 3 0 0 0 3 1 9 0
6 Den Bosch JD3 3 0 0 0 3 0 21 0
  1e klasse 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Best MA1 3 7 2 1 0 16 4 0
2 Uden MA1 2 6 2 0 0 11 0 0
3 MOP MA1 2 6 2 0 0 7 2 0
4 Hopbel MA1 3 2 0 2 1 4 6 0
5 Bommelerwaard MA1 3 2 0 2 1 3 7 0
6 Berlicum MA1 3 1 0 1 2 2 8 0
7 HOCO MA2 2 0 0 0 2 1 17 0
  1e klasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dommel MA1 3 9 3 0 0 11 1 0
2 Son MA1 3 7 2 1 0 13 2 0
3 Heeze MA1 3 6 2 0 1 10 6 0
4 Eindhoven MA2 3 6 2 0 1 7 4 0
5 MOP MA2 3 4 1 1 1 4 7 0
6 Oranje-Rood MA4 3 3 1 0 2 8 17 0
7 Eersel MA1 3 0 0 0 3 3 10 0
8 MEP MA2 3 0 0 0 3 5 14 0
  2e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 MOP MB1 3 9 3 0 0 11 4 0
2 Rosmalen MB1 3 9 3 0 0 9 3 0
3 Berlicum MB1 3 2 0 2 1 6 8 0
4 Geel-Zwart MB1 3 2 0 2 1 5 7 0
5 Oirschot MB1 3 1 0 1 2 6 9 0
6 Geldrop MB1 3 1 0 1 2 2 8 0
  1e klasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 MOP MB2 3 6 2 0 1 11 3 0
2 Heesch MB1 3 6 2 0 1 7 6 0
3 Uden MB1 2 3 1 0 1 7 4 0
4 Rosmalen MB2 2 3 1 0 1 6 9 0
5 Vlijmen MB2 2 0 0 0 2 1 10 0
  2e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Push MC1 8 21 7 0 1 45 7 0
2 MOP MC1 8 14 4 2 2 19 17 0
3 Tilburg MC1 8 13 4 1 3 14 13 0
4 HOCO MC1 8 12 4 0 4 11 23 0
5 Breda MC1 8 9 3 0 5 16 20 0
6 Zwart-Wit MC1 8 1 0 1 7 11 36 0
  Topklasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 DES MC1 3 9 3 0 0 16 5 0
2 Vlijmen MC1 3 7 2 1 0 14 2 0
3 Drunen MC1 3 4 1 1 1 6 7 0
4 HOCO MC2 3 3 1 0 2 8 10 0
5 MOP MC2 3 3 1 0 2 2 13 0
6 Waalwijk MC1 3 0 0 0 3 4 13 0
  1e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berkel-Enschot MD1 3 9 3 0 0 11 2 0
2 Push MD2 3 6 2 0 1 11 4 0
3 MOP MD1 3 6 2 0 1 9 7 0
4 Liberty MD1 3 6 2 0 1 9 11 0
5 Etten-Leur MD1 3 0 0 0 3 6 13 0
6 Were Di MD1 3 0 0 0 3 1 10 0
  1e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Waalwijk MD1 3 9 3 0 0 11 5 0
2 Son MD1 3 6 2 0 1 12 8 0
3 Vlijmen MD2 3 6 2 0 1 11 11 0
4 MOP MD2 3 3 1 0 2 4 5 0
5 Oss MD2 3 3 1 0 2 5 7 0
6 Drunen MD1 3 0 0 0 3 6 13 0
  2e klasse 





Vrijwilligers gevraagd





Andere clubs
Clubprestaties
overall greengeelred
week greengeelred

overall: 22% |week: 49%

Nu online 179
Aantal leden 1128
Email bereik 99,7%
SMS bereik 68,2%