Wedstrijden quicklinks

zat 30 mrt - zat 6 apr - zat 13 apr - zat 20 apr - zat 11 mei - zat 18 mei - zat 25 mei - zat 1 jun - zat 15 jun - zat 22 jun


laat schema zien voor  


30 maart | Thuis

Team Nr Tegen  reistijd Spel Loc 
 
Meisjes C1 53087  MHC Bommelerwaard MC1    09:00 Veld 1  info
Fluiten: Annick Smits van Oyen (Meisjes A1) en Michiel Povel
Jongens D1 48773  Venlo JD1    10:45 Veld 1  info
Fluiten: Stephen Verhoeven
twee ouders krijg ik nog door die gaan fluiten
Jongens B1 16371  HC Zwolle JB1    12:30 Veld 1  info
bondsscheidsrechters
Jongens C1 17701  MHC EDE JC1    14:15 Veld 1  info
Fluiten: Dian van Beusekom (Meisjes B4) en Daan Schalken
Jongens C2 48254  MHCD JC1    16:00 Veld 1  info
Fluiten: Niels Aten en Max Janssen (Jongens B2)
Jongens B2 56346  Hockeyclub 's-Hertogenbosch JB2    17:30 Veld 1  info
Fluiten: Floris van der Ven en Jelle Reinke (Jongens A2)
 
Meisjes 6E8 42278  Rosmalen ME14    09:00 Veld 2  info
Meisjes 6E6 42264  MHC Bommelerwaard ME4    09:00 Veld 2  info
Jongens 6E6 47087  Rosmalen JE4    09:00 Veld 2  info
Jongens 6E4 47076  MHCdeDommel JE1    09:00 Veld 2  info
Meisjes 8E4 46456  Rosmalen M8E3    10:00 Veld 2  info
Meisjes 6E7 42271  Rosmalen ME10    10:00 Veld 2  info
Jongens 6E2 47066  MHC MEP JE1    10:00 Veld 2  info
Jongens 6E7 47092  Hockey Club Uden JE2    11:00 Veld 2  info
Jongens 6E3 47072  Oss JE1    11:00 Veld 2  info
 
Meisjes C4 52485  Hockeyclub 's-Hertogenbosch MC8    12:00 Veld 2  info
Fluiten: Max Sips (Jongens A2) en Jelte Bosma
Meisjes C6 53108  MHC MEP MC6    13:30 Veld 2  info
Fluiten: Floris Bouwman (Heren Veteranen C) en Florence Nienhaus (Meisjes A3)
 
Meisjes B5 51091  MHC DES MB5    15:00 Veld 2  info
Fluiten: Johan Roijmans en Dion Dielis (Jongens B2)
 
Jongens C3 48260  MHC Best JC1    16:30 Veld 2  info
Fluiten: Christiaan de Bruin en Lars Smeets (Jongens A2)
 
Meisjes 8E2 45959  Hockeyclub Berlicum M8E1    09:00 Veld 3  info
Jongens 8E3 45356  MHCdeDommel J8E2    09:00 Veld 3  info
Meisjes 8E3 46452  Oss M8E3    10:15 Veld 3  info
Jongens 8E2 45370  V.M.H.& C.C. M.O.P. J8E4    10:15 Veld 3  info
 
Meisjes D1 54612  Maastrichtse Hockey Club MHC MD1    11:45 Veld 3  info
Fluiten: Maarten Vernooij en Tole Sissing (Jongens A2)
Meisjes B2 51074  MHC Bommelerwaard MB1    13:15 Veld 3  info
Fluiten: Colette van Zeelst (Meisjes A2) en Jasper Stultiens
Jongens A2 47698  MHCD JA1    14:45 Veld 3  info
Fluiten: Dennis Hamerling (Heren Veteranen B) en Floor Hoedemakers (Meisjes A2)
Meisjes A2 49608  HC Waalwijk MA2    16:15 Veld 3  info
Fluiten: Ruben Garssen (Jongens A2) en Michel Princen (Heren Veteranen C)
 
Meisjes D6 55119  VMHC MD6    09:00 Veld 4  info
Fluiten: Berry Verboord en Charlotte Koning (Meisjes A1)
Meisjes D7 55297  HC Tilburg MD13    10:30 Veld 4  info
Fluiten: Ruud Peek en Jasmijn Ouwens (Meisjes B2)
 
Meisjes A3 49613  MHC Best MA4    12:00 Veld 4  info
Fluiten: André Holwerda (Trimhockey Zondag) en Timo Tognini (Jongens A3)
 
Jongens C5 48271  MHC Rapide JC1    13:30 Veld 4  info
Fluiten: Noel Ruijters en Noortje van den Boer (Meisjes A3)
Jongens C4 48268  HC Tilburg JC4    15:00 Veld 4  info
Fluiten: Bas Fritschy (Heren Veteranen A) en Sara Bierens (Meisjes B4)
 
Meisjes B4 51088  HC Tilburg MB9    16:30 Veld 4  info
Fluiten: Martijn van der Lande en Max Dams (Jongens A2)

30 maart | Uit

Team Nr Tegen  reistijd Spel Loc 
 
Meisjes D3 54348  Hockeyclub Berlicum MD1 20   08:45 uit -   info
 
Meisjes C5 53752  HC Waalwijk MC4 35   09:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
 
Meisjes 6E9 42155  Liempde ME1 40   09:00 uit -   info
Meisjes 6E4 42500  Rosmalen ME5 20   09:00 uit -   info
Meisjes 6E1 42609  Hockey Club Uden ME1 40   09:00 uit -   info
 
Jongens D2 48675  HC Eindhoven JD1 30   09:00 uit -   info
 
Meisjes 6E5 42873  Hockeyclub 's-Hertogenbosch ME7 20   09:15 uit -   info
Meisjes 6E2 42842  Hockeyclub 's-Hertogenbosch ME4 20   09:15 uit -   info
Jongens 6E5 47347  Hockeyclub 's-Hertogenbosch JE8 20   09:15 uit -   info
Jongens 6E1 47316  Hockeyclub 's-Hertogenbosch JE2 20   09:15 uit -   info
 
Meisjes D4 55006  MHC DES MD2 35   10:15 uit -   info
 
Meisjes B1 50811  MHCD MB1 25   10:15 uit -   info
Meisjes C2 53389  HC Waalwijk MC1 35   10:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
 
Meisjes 8E5 46501  Oss M8E5 35   10:45 uit -   info
 
Jongens D4 49166  VMHC JD2 25   10:45 uit -   info
Meisjes D5 55197  MHC MEP MD3 25   11:45 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
 
Jongens B4 56545  Hockeyclub 's-Hertogenbosch JB4 20   12:30 uit -   info
Jongens B3 56493  Were Di Tilburg JB1 30   12:30 uit -   info
 
Meisjes 6E3 42205  MHC MEP ME2 25   12:45 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
 
Meisjes B6 51313  MHC Udenhout MB2 30   13:15 uit -   info
 
Meisjes D2 54532  HOCO MD2 25   14:15 uit -   info
 
Meisjes B3 51579  Hockeyclub 's-Hertogenbosch MB3 20   14:15 uit -   info
 
Meisjes A1 49617  Nuenen MA1 35   14:15 uit -   info
Jongens A1 16305  HC Oranje Rood JA1    14:15 uit -   info
 
Meisjes C3 53571  Hockeyclub 's-Hertogenbosch MC5 20   16:00 uit -   info
 
Jongens D3 49190  Hockeyclub 's-Hertogenbosch JD6 20   16:00 uit -   info
 
Jongens A3 47746  B.H.V. Push JA4 40   16:15 uit -   info
 
Jongens 8E4 45370  V.M.H.& C.C. M.O.P. J8E2  10:15 uit -   info







Vrijwilligers gevraagd





Andere clubs
Clubprestaties
overall greengeelred
week greengeelred

overall: 21% |week: 43%

Nu online 95
Aantal leden 1132
Email bereik 100,0%
SMS bereik 71,9%