Wedstrijden quicklinks

zat 16 nov - zat 23 nov - zat 7 mrt - zat 14 mrt - zat 21 mrt - zat 28 mrt - zat 4 apr - zat 18 apr - zat 9 mei - zat 16 mei


laat schema zien voor  


16 november | Thuis

Team Nr Tegen  reistijd Spel Loc 
 
Meisjes D5 24720  MHCdeDommel MD3    08:30 Veld 1  info
Fluiten: Gaston Schul
 
Jongens C2 17792  Were Di Tilburg JC1    10:20 Veld 1  info
Fluiten: Niels Aten en Gerard Dijkstra
Jongens B1 9594  MHC de Reigers JB1    12:10 Veld 1  info
bondsscheidsrechters.
Jongens A1 14831  ZwartWit JA1    14:00 Veld 1  info
bondsscheidsrechters
Jongens C1 17789  Tegelen JC1 / Venlo JC1    15:50 Veld 1  info
Fluiten: Kees Vaandrager en Daan Schalken
 
Meisjes 6E2 19201  Hockeyclub 's-Hertogenbosch M6E3    09:00 Veld 2  info
Jongens 8E3 19426  Hockeyclub 's-Hertogenbosch J8E3    09:00 Veld 2  info
Jongens 6E4 19482  Rosmalen J6E4    09:00 Veld 2  info
Meisjes 6E5 3196  MHC Bommelerwaard M6E3    10:00 Veld 2  info
Meisjes 6E3 3448  Rosmalen M6E1    10:00 Veld 2  info
Jongens 8E2 3479  Hockeyclub 's-Hertogenbosch J8E2    10:15 Veld 2  info
Jongens 6E1 3347  Rosmalen J6E1    11:00 Veld 2  info
Meisjes 8E1 3513  MHC MEP M8E1    11:30 Veld 2  info
Meisjes 8E3 3374  MHC Bommelerwaard M8E1    12:00 Veld 2  info
Meisjes 8E2 19083  Rosmalen M8E1    12:45 Veld 2  info
Meisjes 8E5 3370  Hockey Club Uden M8E4    13:15 Veld 2  info
 
Jongens C5 24577  HC Tilburg JC4    14:45 Veld 2  info
Fluiten: Jonna van Druten (Meisjes A2)
 
Meisjes D3 24962  HOCO MD3    09:00 Veld 3  info
Fluiten: Mark Bouw en Olivier Sonsma (Jongens B1)
 
Jongens C4 24578  HOCO JC2    10:35 Veld 3  info
Fluiten: Sjoerd Bos (Heren Veteranen C) en Hidde Segers (Jongens A1)
 
Meisjes A2 20585  HC Eindhoven MA2    12:10 Veld 3  info
Fluiten: Max Janssen (Jongens A2)
 
Jongens D4 24662  Oss JD3    13:45 Veld 3  info
Fluiten: Naut de Haas (Jongens B1) en Emske Cox
 
Jongens A2 20512  H.O.D. JA2    15:20 Veld 3  info
Fluiten: Michel Princen (Heren Veteranen C) en Christof Smit
 
Meisjes A4 20622  MHC Bommelerwaard MA3    16:55 Veld 3  info
Fluiten: Hubert van Beusekom en Marijn Verboven (Jongens A1)
 
Jongens B4 24906  MHCdeDommel JB1    09:00 Veld 4  info
Fluiten: Christiaan de Bruin en Olivier van der Ven (Jongens B1)
 
Jongens D2 24892  Hockeyclub Berlicum JD1    10:35 Veld 4  info
Fluiten: Nicolas Syrros (Jongens A1) en Marielle Peters-van Dijk
 
Meisjes C3 25008  Berkel Enschot Berkel-Enschot MC3    12:10 Veld 4  info
Fluiten: Cees van der Burg en Juriaan Koning (Jongens B4)
Meisjes C4 24570  Were Di Tilburg MC4    13:45 Veld 4  info
Fluiten: Bente Stultiens (Meisjes A2) en Johan Roijmans
Meisjes C6 25007  Rosmalen MC5    15:20 Veld 4  info
Fluiten: Pien Mannaerts (Meisjes A2) en Fidel Hermans (Heren Veteranen C)
 
Meisjes B4 25087  MHC DES MB3    16:55 Veld 4  info
Fluiten: Henkes Hendrikx (Trimhockey Woensdag) en Mees Hamerling (Jongens A2)

16 november | Uit

Team Nr Tegen  reistijd Spel Loc 
 
Meisjes D4 24470  Hockeyclub 's-Hertogenbosch MD8 20   08:30 uit -   info
 
Jongens 8E1 19366  Nuenen J8E1 35   08:30 uit -   info
Meisjes 6E6 19241  Rosmalen M6E8 20   08:45 uit -   info
Jongens 8E4 19413  V.M.H.C. Geel-Zwart J8E2 30   09:00 uit -   info
Jongens 6E2 19453  MHC Bommelerwaard J6E1 30   09:00 uit -   info
Meisjes 6E1 19191  Rosmalen M6E2 20   10:15 uit -   info
Jongens 6E3 19462  Hockeyclub Berlicum J6E1 20   10:15 uit -   info
 
Meisjes C1 17940  BH&BC Breda MC1 50   10:20 uit -   info
Jongens D1 24886  ZwartWit JD1 45   10:20 uit -   info
Meisjes D2 25792  HC Waalwijk MD1 35   10:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
 
Meisjes D6 24927  Hockey Club Uden MD5 40   11:00 uit -   info
 
Meisjes D1 24734  MHC Liberty MD1 35   11:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
 
Meisjes 6E4 4659  Oss M6E2 35   11:20 uit -   info
 
Meisjes C2 24993  MHC DES MC1 35   12:00 uit -   info
 
Jongens 8E5 3481  MHCdeDommel J8E1 20   12:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
 
Meisjes C5 24755  MHC MEP MC5 25   12:10 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
 
Meisjes B1 25083  Rosmalen MB1 20   12:15 uit -   info
Meisjes B2 24612  VMHC MB2 25   12:30 uit -   info
 
Jongens C3 24809  Rosmalen JC2 20   12:30 uit -   info
 
Meisjes B3 24843  HOCO MB4 25   14:00 uit -   info
 
Meisjes 8E4 3242  Oss M8E3 35   14:00 uit -   info
 
Meisjes B6 25066  MHC Bommelerwaard MB4 30   15:00 uit -   info
Meisjes B5 25057  mixed hockeyclub HDL MB2 35   15:00 uit -   info
 
Meisjes A3 20625  HC Helmond MA2 45   15:15 uit -   info
 
Meisjes A1 20498  HOCO MA2 25   15:25 uit -   info
 
Jongens B3 24449  Were Di Tilburg JB2 30   16:25 uit -   info
 
Jongens B2 24681  MHC MEP JB2 25   17:40 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   







Vrijwilligers gevraagd





Andere clubs
Clubprestaties
overall greengeelred
week greengeelred

overall: 22% |week: 49%

Nu online 114
Aantal leden 1128
Email bereik 99,7%
SMS bereik 68,2%