Wedstrijden quicklinks

zat 23 mrt - zat 30 mrt - zat 6 apr - zat 13 apr - zat 20 apr - zat 11 mei - zat 18 mei - zat 25 mei - zat 1 jun - zat 15 jun


laat schema zien voor  


23 maart | Thuis

Team Nr Tegen  reistijd Spel Loc 
 
Meisjes C2 53092  Hockeyclub 's-Hertogenbosch MC2    09:00 Veld 1  info
Fluiten: Ramon Min en Emily Povel (Meisjes B1)
Meisjes B1 50646  MHC DES MB1    10:45 Veld 1  info
Fluiten: Maarten de Ruijter (Jongens A1) en Johan Muijderman
Meisjes A1 49600  MHC Bommelerwaard MA1    12:30 Veld 1  info
Fluiten: Marielle Swinkels en Auke Posthumus (Heren Veteranen C)
Dames 1 fluiten deze wedstrijd
Jongens A1 16255  HV Victoria JA1    14:15 Veld 1  info
bondsscheidsrechters
Jongens C1 17679  Oss JC1    16:00 Veld 1  info
Fluiten: Daan Schalken en Bobby Sips (Jongens A1)
 
Meisjes 6E6 42265  Geel-Zwart ME5    09:00 Veld 2  info
Meisjes 6E3 42252  Rosmalen ME4    09:00 Veld 2  info
Jongens 6E5 47081  MHC Bommelerwaard JE1    09:00 Veld 2  info
Jongens 6E2 47069  Hockeyclub 's-Hertogenbosch JE1    09:00 Veld 2  info
Meisjes 6E9 42283  Rosmalen ME15    10:00 Veld 2  info
Meisjes 6E4 42257  Oss ME3    10:00 Veld 2  info
Meisjes 6E2 42246  Oss ME2    10:00 Veld 2  info
Meisjes 6E1 42240  Rosmalen ME2    10:00 Veld 2  info
 
GHO 11652  Hockey Club Uden G 1    11:00 Veld 2  info
Fluiten: Olivia Houben (Meisjes B3) en Sigrid Smits (Meisjes B3)
 
Jongens D3 48787  HOCO JD3    12:30 Veld 2  info
Fluiten: Thijmen van Vlerken (Jongens B3) en Mark Hassink (Trimhockey Woensdag)
Jongens D4 48791  mixed hockeyclub HDL JD1 MIX    14:00 Veld 2  info
Fluiten: Thijs Mannaerts (Jongens A3) en Joost Bierens
Meisjes D4 54631  HC Tilburg MD7    15:30 Veld 2  info
Fluiten: Esmée van Kessel (Meisjes B6) en Marnix de Fijter (Heren Veteranen B)
Meisjes D3 54625  Mixed Hockey Club Heesch MD1    17:00 Veld 2  info
Fluiten: Lotte Barker (Meisjes A2)
 
Meisjes 8E3 46450  Hockeyclub Berlicum M8E2    09:00 Veld 3  info
Jongens 8E3 45353  SMHC De Hopbel J8E1    09:00 Veld 3  info
Meisjes 8E1 45953  MHC DES M8E1    10:15 Veld 3  info
Jongens 8E1 45139  B.H.V. Push J8E1    10:15 Veld 3  info
 
Jongens D1 48774  HV Weert JD1    11:45 Veld 3  info
Fluiten: Berend van Oeijen (Jongens A1) en Michiel Povel
Meisjes D2 54621  HC Tilburg MD6    13:15 Veld 3  info
Fluiten: Martijn van der Lande en Lotte Heier (Meisjes B1)
 
Meisjes A3 49610  Nuenen MA4    14:45 Veld 3  info
Fluiten: Hans Bodewes en Yante Bodewes (Meisjes A1)
Jongens A3 47705  MHC DES JA2 / Waalwijk JA2    16:15 Veld 3  info
Fluiten: Max Boesveldt (Jongens A1) en Frans Mannaerts
 
Meisjes D5 55114  MHC Bommelerwaard MD3    08:45 Veld 4  info
Fluiten: Mark Bouw en Rijk Giebels (Jongens B3)
 
Jongens B3 56349  MHCdeDommel JB1    10:30 Veld 4  info
Fluiten: Christof Smit en Bart van Lindenberg (Jongens A1)
Meisjes B6 51098  HOCO MB7    12:00 Veld 4  info
Fluiten: Henk-willem Mutsaers (Trimhockey Woensdag) en Olivier Zweep (Jongens B3)
Meisjes B3 51079  V.M.H.C. Basko MB2    13:30 Veld 4  info
Fluiten: Marnix de Fijter (Heren Veteranen B)
evt cees v d burg ipv jet
 
Meisjes C3 53096  Hockey Club Uden MC2    15:00 Veld 4  info
Fluiten: Kees Groenendijk en Esmée Anthonio (Meisjes B3)
Meisjes C5 53101  MHC Bommelerwaard MC3    16:30 Veld 4  info
Fluiten: Sterre van Kuijk (Meisjes A3) en Maarten Reuser

23 maart | Uit

Team Nr Tegen  reistijd Spel Loc 
 
Meisjes D1 54603  MHC MEP MD1 25   09:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
 
Meisjes C4 53174  Oss MC5 35   09:00 uit -   info
 
Meisjes 8E5 46446  Hockeyclub 's-Hertogenbosch M8E7 20   09:00 uit -   info
Meisjes 8E2 45993  Rosmalen M8E2 20   09:00 uit -   info
Meisjes 6E8 41704  MHC Bommelerwaard ME5 30   09:00 uit -   info
Meisjes 6E7 42852  MHC MEP ME6 25   09:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
 
Jongens C3 48129  Geel-Zwart JC1 30   09:00 uit -   info
 
Jongens 8E2 45127  MHC Bommelerwaard J8E1 30   09:00 uit -   info
Jongens 6E7 47528  Rosmalen JE7 20   09:00 uit -   info
Jongens 6E3 47321  Hockeyclub 's-Hertogenbosch JE3 20   09:15 uit -   info
Meisjes 6E5 41880  Geel-Zwart ME3 30   09:30 uit -   info
 
Jongens D2 48715  HC Helmond JD1 45   10:00 uit -   info
 
Jongens 6E4 46929  Geel-Zwart JE2 30   10:00 uit -   info
Jongens 8E4 45365  MHC MEP J8E2 25   10:15 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Jongens 6E6 47412  MHCdeDommel JE3 20   10:15 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Jongens 6E1 47046  MHC MEP JE1 25   10:15 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
 
Meisjes A2 49741  Rosmalen MA2 20   10:30 uit -   info
Jongens A2 47957  HC Tilburg JA2  10:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
 
Meisjes 8E4 46475  Geel-Zwart M8E3 30   11:30 uit -   info
 
Meisjes D6 55848  Mixed Hockey Club Heesch MD3 40   12:15 uit -   info
 
Meisjes C6 53955  MHC Bommelerwaard MC4 30   12:30 uit -   info
 
Meisjes C1 52801  Geel-Zwart MC1 30   12:30 uit -   info
Jongens B1 16204  MHC MEP JB1 25   12:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
 
Meisjes B4 51792  Were Di Tilburg MB6 30   12:45 uit -   info
 
Jongens C4 48151  M.H.C. Goirle JC1 35   13:15 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
 
Meisjes D7 55982  HOCO MD6 25   13:30 uit -   info
 
Jongens C5 48062  BH&BC Breda JC3 50   13:30 uit -   info
 
Jongens C2 48354  Rosmalen JC2 20   14:00 uit -   info
 
Jongens B4 56593  Geel-Zwart JB2 30   14:15 uit -   info
 
Meisjes B2 51583  Hockeyclub 's-Hertogenbosch MB4 20   16:00 uit -   info
 
Meisjes B5 52334  HOCO MB6 25   17:00 uit -   info
 
Jongens B2 56680  HC Oranje Rood Oranje-Rood JB2    17:45 uit -   info







Vrijwilligers gevraagd





Andere clubs
Clubprestaties
overall greengeelred
week greengeelred

overall: 20% |week: 50%

Nu online 137
Aantal leden 1132
Email bereik 100,0%
SMS bereik 71,8%