Wedstrijdschema

Overig
MO10-1 - Den Bosch MO10-2
10:40 - 2
Thuis
MO10-2 - Den Bosch MO10-3
08:30
Uit
MO10-3 - Waalwijk MO10-3
09:00
Uit
MO10-4 - Des MO10-2
10:40 - 2
Thuis
MO10-5 - Liberty MO10-1
11:15
Uit
MO12-1 - Push MO12-1
14:15
Uit
MO12-2 - Den Bosch MO12-2
08:30 - 1
Thuis
Fluiten: Joost van Kalmthout en Gerard Dijkstra
MO12-3 - Den Bosch MO12-4
10:30
Uit
MO12-4 - MEP MO12-4
12:05 - 2
Thuis
Fluiten: Eva van Overdijk
MO12-5 - Best MO12-1
09:00
Uit
MO12-6 - Den Bosch MO12-7
10:30
Uit
MO12-7 - Des MO12-6
10:50 - 3
Thuis
Fluiten: Daan Schalken
MO12-8 - Eindhoven MO12-3
10:50
Uit
MO14-1 - Breda MO14-1
10:20 - 1
Thuis
Fluiten: Jaap Beerens en Ton Weierink
MO14-2 - De Hopbel MO14-1
14:30
Uit
MO14-3 - Rosmalen MO14-3
11:45 - 4
Thuis
Fluiten: Floris Zweers en Isabel Verboord
MO14-4 - Den Bosch MO14-7
14:05 - 3
Thuis
Fluiten: Charlotte Hesselmans en Bobby Muller
MO14-7 - HC Tilburg MO14-10
15:35 - 2
Thuis
Fluiten: Joris Knoben
MO16-1 - Victoria MO16-2
10:30
Uit
MO16-2 - Hoco MO16-4
10:20
Uit
MO16-3 - Hoco MO16-3
15:40 - 3
Thuis
MO16-4 - Vlijmen MO16-3
17:15 - 3
Thuis
Fluiten: Nynke Lagro
MO16-5 - Best MO16-3
11:50
Uit
MO16-6 - Den Bosch MO16-7
17:10 - 2
Thuis
Fluiten: Juul Dings en Tijn Schapendonk
MO18-1 - Schaerweijde MO18-1
14:00 - 1
Thuis
MO18-2 - Basko MO18-3
14:40
Uit
MO18-3 - Were Di Tilburg MO18-3
16:00 - 1
Thuis
Fluiten: Julie Povel en Leander Ruis
MO8-1 - Waalwijk MO8-2
09:00
Uit
MO8-2 - Goirle MO8-1
08:30 - 3
Thuis
MO8-3 - HCGR MO8-1
08:30 - 3
Thuis
MO8-4 - Sint Oedenrode MO8-2
08:30 - 3
Thuis
MO8-5 - Berkel Enschot MO8-2
08:30 - 2
Thuis
MO8-6 - Uden MO8-1
08:30 - 2
Thuis
MO9-1 - Berkel Enschot MO9-2
09:00
Uit
MO9-2 - Vlijmen MO9-1
10:45
Uit
MO9-3 - Hoco MO9-2
11:30
Uit
MO9-4 - Heesch MO9-2
09:30 - 2
Thuis
MO9-5 - Den Bosch MO9-4
08:30 - 2
Thuis
Overig
JO10-1 - Rosmalen JO10-1
09:30 - 3
Thuis
JO10-2 - son JO10-1
09:30
Uit
JO10-3 - Den Bosch JO10-3
08:30
Uit
JO10-4 - Rosmalen JO10-2
09:30 - 3
Thuis
JO12-1 - HC Tilburg JO12-1
10:00
Uit
JO12-2 - Berkel Enschot JO12-2
12:40
Uit
JO12-3 - MEP JO12-2
08:30 - 4
Thuis
Fluiten: Julie Wertenbroek en Pleun Bertrams
JO12-4 - Des JO12-2
10:05 - 4
Thuis
Fluiten: Maike Clement
JO14-1 - Houten JO14-1
12:10 - 1
Thuis
Fluiten: Floris van Haselen en Bas Haas
JO14-2 - Des JO14-1
12:30
Uit
JO14-3 - Berkel Enschot JO14-2
13:50 - 2
Thuis
Fluiten: Roel Janssen en Jorrit van der Veen
JO14-4 - Drunen JO14-1
10:45
Uit
JO14-5 - HC Helmond JO14-1
12:30 - 3
Thuis
Fluiten: Stijn Raadschelders en Teun van de Laar
JO16-1 - Ring Pass Delft JO16-1
10:20
Uit
JO16-2 - Hilvarenbeek JO16-2
15:10 - 4
Thuis
Fluiten: Berend Ruijters en Max Kreijns
JO16-3 - DDHC JO16-1
11:15
Uit
JO16-4 - Rosmalen JO16-3
15:30
Uit
JO18-1 - Rapid JO18-1
14:15
Uit
JO18-2 - Mierlo JO18-1
16:55 - 4
Thuis
Fluiten: Remco van Lotringen
JO8-1 - Warande JO8-1
09:30
Uit
JO8-2 - Push JO8-3
11:25
Uit
JO8-3 - Were Di Tilburg JO8-1
09:00
Uit
JO9-2 - Rosmalen JO9-2
08:45
Uit
JO9-3 - MEP JO9-2
09:30 - 2
Thuis
JO9-4 - Hoco JO9-1
09:00
Uit
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Tenue
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten