Wedstrijdschema

Meisjes A
MA1 - MOP Meisjes B1
14:00 - 1
Uit
MA2 - MOP Meisjes C1
10:30 - 1
Thuis
Fluiten: Xavier Hoozemans en Jan Albert Timmerman
MA3 - MOP Jongens B4
17:45 - 3
Thuis
Fluiten: Thomas van der Ven en Jorrit Driessen
MA4 - MOP Meisjes B6
13:15 - 3
Uit
MA5 - MOP Meisjes B4
14:45 - 3
Thuis
Fluiten: Sweder Keunen
Meisjes B
MB1 - MOP Meisjes A1
14:00 - 1
Thuis
Fluiten: Olivier van der Ven en Olivier Sonsma
MB2 - MOP Jongens C2
17:45 - 1
Thuis
Fluiten: Marielle Peters-van Dijk en Gijs Vosmer
MB3 - MOP Jongens C3
13:15 - 4
Thuis
Fluiten: Emile van Thiel en Sjoerd Bos
MB4 - MOP Meisjes A5
14:45 - 3
Uit
MB5 - MOP Meisjes C3
10:15 - 4
Thuis
Fluiten: Filène Roijmans en Johan Roijmans
MB6 - MOP Meisjes A4
13:15 - 3
Thuis
Fluiten: Robert Veenstra en Hugo Vuurens
Meisjes C
MC1 - MOP Meisjes A2
10:30 - 1
Uit
MC2 - MOP Meisjes D1
12:15 - 1
Uit
MC3 - MOP Meisjes B5
10:15 - 4
Uit
MC4 - MOP Meisjes C6
08:45 - 4
Thuis
Fluiten: Sanne van Gils en Sanne van der Heijden
MC5 - MOP Jongens C4
14:45 - 4
Thuis
Fluiten: Mauck Muller en Marijn Kemperink
MC6 - MOP Meisjes C4
08:45 - 4
Uit
Meisjes D
MD1 - MOP Meisjes C2
12:15 - 1
Thuis
Fluiten: Annemarie Brouwer en Valentijn Houben
MD2 - MOP Meisjes D3
11:45 - 3
Thuis
Fluiten: Wieke Janssen
MD3 - MOP Meisjes D2
11:45 - 3
Uit
MD4 - MOP Meisjes D7
16:15 - 4
Uit
MD5 - MOP Meisjes D6
08:45 - 3
Uit
MD6 - MOP Meisjes D5
08:45 - 3
Thuis
Fluiten: Fidel Hermans en Daan Schalken
MD7 - MOP Meisjes D4
16:15 - 4
Thuis
Fluiten: Rosa-lynn van Brussel en Belle van Eijndhoven
Heren
JH1 - MOP Jongens A3
15:45 - 1
Uit
Jongens A
JA3 - MOP Jong Heren 1
15:45 - 1
Thuis
Fluiten: Martijn Gosens
Jongens B
JB2 - MOP Jongens B3
16:15 - 3
Thuis
Fluiten: Noel Ruijters en Annemarie Brouwer
JB3 - MOP Jongens B2
16:15 - 3
Uit
JB4 - MOP Meisjes A3
17:45 - 3
Uit
Jongens C
JC1 - MOP Jongens D1
08:45 - 1
Uit
JC2 - MOP Meisjes B2
17:45 - 1
Uit
JC3 - MOP Meisjes B3
13:15 - 4
Uit
JC4 - MOP Meisjes C5
14:45 - 4
Uit
Jongens D
JD1 - MOP Jongens C1
08:45 - 1
Thuis
Fluiten: Christof Smit
JD2 - MOP Jongens D4
10:15 - 3
Thuis
Fluiten: Olivier Aarninkhof en Robert Bos
JD3 - MOP Jongens D5
11:45 - 4
Thuis
Fluiten: Jolijn Klaassen en Emma van Liebergen
JD4 - MOP Jongens D2
10:15 - 3
Uit
JD5 - MOP Jongens D3
11:45 - 4
Uit
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Tenue
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten

Hoofdsponsoren