Wedstrijden quicklinks

zat 26 okt - zat 2 nov - zat 9 nov - zat 16 nov - zat 23 nov - zat 7 mrt - zat 14 mrt - zat 21 mrt - zat 28 mrt - zat 4 apr


laat schema zien voor  


26 oktober | Thuis

Team Nr Tegen  reistijd Spel Loc 
 
Meisjes C5 22500  HOCO MC5    08:30 Veld 1  info
Fluiten: Laurens Smits (Jongens B4) en Floris Bouwman (Heren Veteranen C)
 
Meisjes D1 22455  Berkel Enschot Berkel-Enschot MD1    10:20 Veld 1  info
Fluiten: Piet-Hein Geeris en Derek van Geffen (Jongens B2)
Jongens C1 17753  Hockeyclub 's-Hertogenbosch JC1    12:10 Veld 1  info
Fluiten: Kees Vaandrager en Daan Schalken
Meisjes A1 20050  MHC Bommelerwaard MA1    14:00 Veld 1  info
Fluiten: Mark Hassink (Trimhockey Woensdag) en Olivier Boelhouwer (Jongens A2)
Jongens A2 20143  Hockeyclub 's-Hertogenbosch JA4    15:50 Veld 1  info
Fluiten: Rob Janssen en Mark-Willem Boelhouwer
 
Meisjes 8E3 19110  Hockeyclub 's-Hertogenbosch M8E3    09:00 Veld 2  info
Meisjes 6E3 19198  V.M.H.& C.C. M.O.P. M6E2    09:00 Veld 2  info
Jongens 6E1 2188  Hockeyclub 's-Hertogenbosch J6E1    09:00 Veld 2  info
Meisjes 6E4 4443  Hockeyclub 's-Hertogenbosch M6E4    10:00 Veld 2  info
Jongens 8E2 19373  MHC Best J8E1    10:15 Veld 2  info
Meisjes 8E1 19080  V.M.H.& C.C. M.O.P. M8E2    11:00 Veld 2  info
Jongens 8E3 19425  MHC Bommelerwaard J8E1    11:30 Veld 2  info
Meisjes 8E5 2212  Rosmalen M8E6    12:15 Veld 2  info
 
Jongens C3 22531  HC Eindhoven JC1    13:45 Veld 2  info
Fluiten: Marcel Garssen en Willemijn van Holten (Meisjes B3)
Meisjes C3 22959  Hockeyclub Hilvarenbeek MC2    15:20 Veld 2  info
Fluiten: Pieter Schendstok
 
Jongens D4 22613  MHC Bommelerwaard JD1    09:00 Veld 3  info
Fluiten: Gerard Dijkstra en Floris Boesveldt (Jongens B4)
 
Jongens D2 22843  Rosmalen JD2    10:35 Veld 3  info
Fluiten: Femke Jurgens (Dames Veteranen A) en Douwe Hetterschijt (Jongens B2)
Jongens C2 17756  BH&BC Breda JC2    12:10 Veld 3  info
Fluiten: Bastiaan Hertzberger (Jongens B1) en Annemarie Brouwer (Trimhockey Woensdag)
Jongens B2 22398  HC Oranje Rood Oranje-Rood JB4    13:45 Veld 3  info
Fluiten: Jelle Reinke (Jongens A2) en Freek van Vlerken
 
Meisjes B4 23035  Hockeyclub 's-Hertogenbosch MB6    15:20 Veld 3  info
Fluiten: Tom Princen (Jongens B1) en Henkes Hendrikx (Trimhockey Woensdag)
Meisjes B3 22574  MHC MEP MB4    16:55 Veld 3  info
Fluiten: Tom Ouwens en Jinte Wirtz (Meisjes A3)
 
Meisjes D3 22913  MHCdeDommel MD2    09:00 Veld 4  info
Fluiten: Jacques van Bavel
Meisjes D5 22671  HC Eindhoven MD6    10:35 Veld 4  info
Fluiten: Hester le Blanc en Hein Raijmakers (Jongens B4)
 
Jongens B4 22857  Were Di Tilburg JB2    12:10 Veld 4  info
Fluiten: Janneke Duijzer (Meisjes A1) en Christiaan de Bruin
 
Meisjes C6 22958  HC Eindhoven MC4    13:45 Veld 4  info
Fluiten: Pepijn de Kam (Jongens B1)
 
Meisjes A3 20092  Hockey Club Uden MA2    15:20 Veld 4  info

26 oktober | Uit

Team Nr Tegen  reistijd Spel Loc 
 
Meisjes D2 22680  Oss MD2 35   08:30 uit -   info
Meisjes C1 17889  HOCO MC1 25   08:30 uit -   info
 
Meisjes 6E1 2155  Hockeyclub 's-Hertogenbosch M6E1 20   08:30 uit -   info
Jongens 8E5 2201  Hockeyclub 's-Hertogenbosch J8E4 20   08:30 uit -   info
Jongens 6E4 19479  Hockeyclub 's-Hertogenbosch J6E5 20   08:30 uit -   info
 
Jongens D1 22612  Rosmalen JD1 20   09:00 uit -   info
 
Jongens 8E4 19402  Sint Oedenrode J8E1 40   09:00 uit -   info
Meisjes 6E5 2305  Mixed Hockey Club Heesch M6E2 40   09:15 uit -   info
Jongens 6E3 19469  V.M.H.C. Geel-Zwart J6E2 30   10:00 uit -   info
Jongens 8E1 19355  B.H.V. Push J8E1 40   10:05 uit -   info
 
Jongens D3 22368  MHC MEP JD3 25   10:20 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
 
Meisjes 6E6 19248  V.M.H.C. Geel-Zwart M6E2 30   11:15 uit -   info
 
Meisjes C2 22750  HOCO MC2 25   11:45 uit -   info
 
Meisjes 8E4 2100  Hockeyclub Berlicum M8E2 20   11:45 uit -   info
Jongens 6E2 19450  MHC MEP J6E1 25   11:45 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
 
Meisjes A4 19991  HC Tilburg MA8  11:55 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
 
Jongens C4 22996  Berkel Enschot Berkel-Enschot JC1 / Udenhout JC1 20   12:00 uit -   info
 
Meisjes D6 22659  V.M.H.C. Geel-Zwart MD4 30   12:15 uit -   info
 
Jongens C5 22989  MHC De Warande JC3 50   12:20 uit -   info
 
Meisjes D4 22446  Were Di Tilburg MD3 30   13:15 uit -   info
 
Meisjes B1 22817  Hockey Geldrop MB1 40   14:00 uit -   info
 
Jongens B3 22393  Hockeyclub 's-Hertogenbosch JB5 20   14:00 uit -   info
 
Meisjes A2 20087  HTCSON Hockey MA1 40   14:20 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
 
Meisjes B6 22784  MHC DES MB5 35   14:25 uit -   info
 
Meisjes B2 22584  Mixed Hockey Club Heesch MB1 40   14:30 uit -   info
 
Meisjes B5 22770  MHC MEP MB5 25   15:50 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
 
Meisjes C4 22954  B.H.V. Push MC7 40   16:05 uit -   info
 
Meisjes 6E2 19198  V.M.H.& C.C. M.O.P. M6E3  09:00 uit -   info
Meisjes 8E2 19080  V.M.H.& C.C. M.O.P. M8E1  11:00 uit -   info







Vrijwilligers gevraagd





Andere clubs
Clubprestaties
overall greengeelred
week greengeelred

overall: 14% |week: 50%

Nu online 120
Aantal leden 1124
Email bereik 99,8%
SMS bereik 68,1%