Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes D5 Lotte Barker 2 - CD
16:30 - 18:00 Jongens D2 Thomas Sanders 1 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes C1 Lauren Aarts 3 - CD
17:00 - 18:00 Jongens D4 Jeroen Hoefnagels 4 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C4 Lotte Barker 2 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Tom Princen 1 - CD
17:30 - 19:30 Keepers Trainingsgroep 3 - AB
17:30 - 18:30 Jongens D3 Frederick Garssen
Oscar Smit
2 - AB
18:00 - 19:30 Jongens C1 Thomas Sanders 1 - AB
18:00 - 19:30 Jongens D1 Ties Valkenburg 4 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes A1 Soledad Villar 3 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C3 Lotte Barker 2 - CD
18:30 - 20:00 Jongens A2 Jip van Maastrigt 1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A3 Trainer HockeyWerkt 4 - CD
19:00 - 20:00 Jongens C3 Olivier van der Ven 2 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes C5 Olivier Sonsma 2 - CD
19:30 - 21:00 Jongens B1 Max Nauta 1 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A2 Soledad Villar 3 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B1 Lauren Aarts 3 - AB
20:00 - 21:30 Jongens A1 Jip van Maastrigt 1 - CD
20:00 - 21:30 Jongens A3 Trainer HockeyWerkt 4 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Meisjes A1 Soledad Villar 1 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes B1 Lauren Aarts 1 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes D2 Sanne Koks 3 - AB
17:00 - 18:30 Jongens B2 Thomas Sanders 3 - CD
17:00 - 18:30 Jongens B3 Berend van Oeijen 4 - CD
17:00 - 18:30 Jongens B4 4 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D6 Merel van Geelen 2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D7 Bas van Geelen 2 - AB
18:00 - 19:00 Jongens D5 Bas van Geelen 2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C2 Jippe Schendstok
Nienke van Son
3 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D4 Merel van Geelen 2 - CD
18:30 - 20:30 Dames 1 Roeland de Laat 1
18:30 - 20:00 Jongens C2 Berend van Oeijen 4 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A4 Trainer HockeyWerkt 4 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Thomas Sanders 3 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes C5 Bas van Geelen
Merel van Geelen
2 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes C6 Jort Schalken
Mauck Muller
2 - AB
19:30 - 20:30 Jongens C4 Lars Smeets 3 - AB
20:00 - 21:30 Jongens B1 Thomas Sanders 3 - CD
20:00 - 21:30 Trimhockey Dinsdag Trainer HockeyWerkt 4
20:30 - 22:00 Heren 1 Jip van Maastrigt 1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 Dames 1 Roeland de Laat
Toon Siepman
1
16:00 - 17:30 Jongens D1 Thomas Sanders 3 - CD
16:00 - 17:30 Jongens D2 Berend van Oeijen 3 - AB
16:30 - 17:30 Jongens E6-tallen Trainingsgroep 4
16:30 - 17:30 Meisjes E6-tallen Trainingsgroep 2
17:30 - 18:30 Jongens E8-tallen Trainingsgroep 4
17:30 - 18:30 Meisjes E8 tallen Trainingsgroep 2
17:30 - 19:00 Jongens A1 Thomas Sanders 1 - AB
17:30 - 19:00 Jongens C1 Berend van Oeijen 1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B6 Trainer HockeyWerkt 3 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D5 Frederick Garssen
Oscar Smit
3 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes C3 Lotte Barker 4 - AB
19:00 - 20:30 Dames 1 Moses Lodarmasse
Roeland de Laat
1
19:00 - 20:00 GHO Piet-Hein Geeris 2 - CD
19:00 - 20:30 Jongens A2 Thomas Sanders 3 - CD
19:00 - 20:00 Jongens C3 Joep Klijberg 2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A5 Trainer HockeyWerkt 3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Berend van Oeijen 4 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes C4 Lotte Barker 4 - AB
20:30 - 22:00 Heren Veteranen A 1 - AB
20:30 - 22:00 Heren Veteranen B 1 - CD
20:30 - 22:00 Heren Veteranen C 3 - AB
20:30 - 22:00 Heren Veteranen LA 3 - CD
20:30 - 22:00 Trimhockey Woensdag Trainer HockeyWerkt 4
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens D5 Pim van Meeuwen
Thijs Aten
3 - AB
16:30 - 17:30 Jongens D3 Berend van Oeijen 2 - CD
16:30 - 17:30 Jongens D4 Berend Ruijters
Jorrit Driessen
2 - AB
17:00 - 18:30 Jongens B2 Bram van Rijn 1 - CD
17:00 - 18:30 Jongens C2 Thomas Sanders 3 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes B5 Soledad Villar 4 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C1 Toon Siepman 1 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C2 Jippe Schendstok
Nienke van Son
3 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Sanne Koks
Tom Princen
4 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D3 Berend van Oeijen 2 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes D6 Berend Ruijters
Jorrit Driessen
2 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B1 Bram van Rijn 1 - CD
18:30 - 20:00 Jongens C1 Berend van Oeijen 1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Lauren Aarts 3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Thomas Sanders 3 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B4 Soledad Villar 4 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes D2 Sanne Koks
Tom Princen
4 - AB
19:00 - 20:00 Jongens C4 Olivier Sonsma 2 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes C6 Olivier van der Ven 2 - AB
20:00 - 21:30 Dames Veteranen A Lauren Aarts 3 - AB
20:00 - 21:30 Heren 1 Jip van Maastrigt 1
20:00 - 21:30 Jongens A1 Thomas Sanders 3 - CD
20:00 - 21:30 Meisjes A2 Soledad Villar 4
20:00 - 21:30 Meisjes A3 4
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Meisjes D3 Daan van Renterghem 1 - AB
15:30 - 16:30 Meisjes D7 Frederique Drontmann
Juul Fanchamps
1 - CD
16:00 - 17:00 Jongens E6-tallen Trainingsgroep 4
16:00 - 17:00 keeperstraining E8-tallen Trainingsgroep Mini
16:00 - 17:00 Meisjes E6-tallen Trainingsgroep 3
16:15 - 17:15 F jeugd Trainingsgroep 2
16:30 - 18:00 Meisjes A1 Soledad Villar 1 - CD
17:00 - 18:00 Jongens E8-tallen Trainingsgroep 4
17:00 - 18:00 keeperstraining E6-tallen Trainingsgroep Mini
17:00 - 18:00 Meisjes E8 tallen Trainingsgroep 3
17:00 - 18:30 Meisjes C1 Toon Siepman 1 - AB
17:15 - 18:15 F jeugd Trainingsgroep 2
18:00 - 19:00 Meisjes D4 Kristel Boselie-Garritsen
Lucas van den Bergh
4 - AB
18:30 - 20:30 Dames 1 Moses Lodarmasse
Roeland de Laat
1
19:00 - 20:30 Jong Heren 1 3
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 11:00 Trimhockey Woensdag 4
09:45 - 10:45 Kabouters Trainingsgroep 2

Hoofdsponsoren

SPONSORVOUCHERS