Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 Jongens D2 Thomas Sanders 1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes D6 Meike Nabben
Merel Vuurens
4 - CD
16:30 - 17:30 Jongens C3 Soledad Villar 3 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes D5 Sterre Barker 4 - AB
17:00 - 18:30 Jongens A3 Trainer HockeyWerkt 4 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D4 Jet Mertens
Madelief Viguurs
3 - AB
17:30 - 18:30 Jongens C1 Thomas Sanders 1 - AB
17:30 - 18:30 Jongens D4 Wout van Benthem 2 - AB
17:30 - 18:30 Jongens D5 Jort Schalken
Mauck Muller
2 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes C6 Sterre Barker 4 - AB
18:00 - 20:00 Keepers Trainingsgroep 3 - AB
18:00 - 19:30 Jongens D1 Tom Princen 1 - CD
18:30 - 20:00 Jongens B1 Thomas Sanders 1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens C2 Olivier van der Ven 4 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B3 Trainer HockeyWerkt 4 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Lauren Aarts 3 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes C3 Julie Hurxkens
Rosalie Thielen
2 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes C5 Bibi van der Lande
Nanne Hugers
2 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes B1 Toon Siepman 1 - CD
20:00 - 21:30 Meisjes A1 Soledad Villar 3 - CD
20:00 - 21:30 Meisjes A5 Amy Burton 4 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A6 Trainer HockeyWerkt 4 - CD
20:15 - 21:45 Jongens A1 Thomas Sanders 1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes D3 Soledad Villar 3 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes D7 Benthe van den Hout
Sarah van der Burg
2 - CD
16:30 - 17:30 Jongens D4 Klaas Rademakers
Wisse Lucas
4 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes A1 Lauren Aarts 1 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes D1 Sanne Koks 1 - AB
17:00 - 18:30 Jongens B4 Trainer HockeyWerkt 2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes B2 Nienke van Son 3 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C2 Thomas Sanders 3 - AB
17:30 - 18:30 Jongens D3 Bart van Erp 2 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes C4 Klaas Rademakers
Wisse Lucas
4 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes C5 Jacco Klijberg
Berend Ruijters
4 - CD
18:30 - 20:30 Dames 1 Moses Lodarmasse
Roeland de Laat
Toon Siepman
1
18:30 - 20:00 Jongens B2 Thomas Sanders 3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B5 Trainer HockeyWerkt 2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Murk Spits 3 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes C7 Max Kreijns
Roel Janssen
4 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes D2 Laurens van Bavel
Stijn Meussen
4 - CD
19:00 - 20:00 Jongens C4 Pim van Meeuwen
Thijs Aten
2 - CD
20:00 - 21:30 Jongens A2 Thomas Sanders 3 - AB
20:00 - 21:30 Jongens B1 Robert Hofstee 3 - CD
20:00 - 21:30 Trimhockey Dinsdag Trainer HockeyWerkt 2
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 Dames 1 Moses Lodarmasse
Roeland de Laat
Toon Siepman
1
16:30 - 17:30 Jongens E6-tallen Trainingsgroep 2
16:30 - 17:30 Meisjes E6-tallen Trainingsgroep 4
17:00 - 18:30 Jongens C1 Robert Hofstee 3 - CD
17:00 - 18:30 Jongens C2 Thomas Sanders 3 - AB
17:30 - 18:30 Jongens E8-tallen Trainingsgroep 2
17:30 - 18:30 Meisjes E8 tallen Trainingsgroep 4
17:30 - 19:00 Meisjes B1 Lauren Aarts
Toon Siepman
1
18:30 - 20:00 Jongens A1 Thomas Sanders 3 - AB
19:00 - 20:30 Dames 1 Moses Lodarmasse
Roeland de Laat
Toon Siepman
1
19:00 - 20:00 GHO Piet-Hein Geeris 2 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B3 Frederick Garssen 4 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Roeland de Boer 4 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A3 Ruben Garssen 3 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes C6 Nanne Hugers 2 - AB
20:00 - 21:30 Trimhockey Woensdag Vincent Hinz 2
20:30 - 22:00 Heren 1 Thomas Sanders 1
20:30 - 22:00 Heren 35+ A 3 - AB
20:30 - 22:00 Heren 35+ B 3 - CD
20:30 - 22:00 Heren 35+ C 4 - CD
20:30 - 22:00 Heren 45+ A 4 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens D3 Soledad Villar 3 - AB
16:30 - 18:00 Jongens C1 Thomas Sanders 1 - AB
16:30 - 18:00 Jongens D1 Tom Princen 3 - CD
16:45 - 18:15 Meisjes C2 Fiene van Oeijen
Milou van Dorsten
4 - AB
17:00 - 18:30 Jongens B2 Robert Hofstee 1 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes B4 Trainer HockeyWerkt 4 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes C4 Jeroen Hoefnagels 2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Dieter van der Muren 3 - AB
17:15 - 18:15 Jongens C4 Marijn Kemperink
Silvijn van Binsbergen
2 - CD
17:30 - 18:30 Keepers Trainingsgroep Mini
18:00 - 20:00 Jongens A1 Thomas Sanders 1 - AB
18:00 - 19:30 Jongens D2 Annefleur Cornelissen
Feline van Erp
3 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D4 Joep Renders 2 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B1 Robert Hofstee 1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Lauren Aarts
Nienke van Son
3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B6 Trainer HockeyWerkt 4 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes D7 Sterre Barker
Willemijn Schendstok
2 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes C3 Lethe Kerkhoff 2 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes D3 Laurens van Bavel
Stijn Meussen
4 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes C7 Sterre Barker
Willemijn Schendstok
2 - CD
20:00 - 21:30 Hockey 7th Trainingsgroep 2 - AB
20:00 - 21:30 Hockey 7th Trainingsgroep 4 - AB
20:00 - 21:00 Dames 30+ A Lauren Aarts 3 - AB
20:00 - 21:30 Jongens A2 Thomas Sanders 1 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A1 Soledad Villar 1 - CD
20:00 - 21:30 Meisjes A4 Trainer HockeyWerkt 4 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 17:00 Kabouters Trainingsgroep 4 - AB
15:30 - 17:00 Meisjes D2 Dieter van der Muren 1 - CD
16:00 - 17:00 Jongens E6-tallen Trainingsgroep 3 - CD
16:00 - 17:00 Jongens E6-tallen Trainingsgroep 4 - CD
16:00 - 17:00 keeperstraining E8-tallen Trainingsgroep Mini
16:00 - 17:00 Meisjes E6-tallen Trainingsgroep 3 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes E6-tallen Trainingsgroep 1 - AB
16:15 - 18:15 F jeugd Trainingsgroep 2
17:00 - 18:00 Jongens E8-tallen Trainingsgroep 4 - BCD
17:00 - 18:00 Kabouters Trainingsgroep 4 - A
17:00 - 18:00 keeperstraining E6-tallen Trainingsgroep Mini
17:00 - 18:00 Meisjes E8 tallen Trainingsgroep 3
17:00 - 18:30 Meisjes B1 Lauren Aarts 1 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C1 Toon Siepman 1 - CD
18:00 - 19:00 Jongens C3 Bas van Geelen 4 - CD
18:00 - 19:00 Jongens D5 Frederick Garssen 4 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes A2 Roeland de Boer 3 - CD
18:30 - 20:30 Dames 1 Moses Lodarmasse
Roeland de Laat
Toon Siepman
1
18:30 - 19:30 Meisjes D5 Frederique Vernooij
Lotte Vaandrager
2 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes D6 Julie Hurxkens
Rosalie Thielen
2 - CD
19:15 - 21:00 Heren 1 Lilian Siepman 3

Hoofdsponsoren