Commissies

 
Bas Fritschy
Voorzitter
Mascha van Son
Verenigingsmanager
Ted van der Bijl
Karel Hertzberger
Isa van Oeijen
Voorzitter
Annemarie Povel
Voorzitter
Lea Goedhart
Martijn van der Lande
Michiel Povel
Sjouke Sipkema
Floris Mutsaerts
Voorzitter
Sabine Povel-de Beijer
Penningmeester
Tobias Taminiau
Secretaris
Olivia Boersma
Ton Weierink
Voorzitter
Jan Dingemans
Sandra Bouwman
Meike de Haas-Vastert
Voorzitter
Tom Ouwens
Ramon Min
Ingeborg Riedstra
Fons Potters
Patricia Kerssemakers
Joke Duijvestijn
Meike de Haas-Vastert
Voorzitter
Mascha van Son
Voorzitter
Hans van den Broek
Contactpersoon
Pauline Heere
Voorzitter
Willemijn Isacson-van den Bouwhuijsen
Albertine van der Lande
Voorzitter

Jongens A
Lara Runne
Jongens B
Suzanne van Erp
Jongens B
Bas Schapendonk
Jongens C en D
Marielle Peters-van Dijk
Jongens C en D
Jeroen Hoefnagels
Jongens C en D
Tom Ouwens
Meisjes A en B
Kees Groenendijk
Meisjes A en B
Maayke Coenen-Klinkhamer
Meisjes C en D
Querijn Evers
Meisjes C en D
Carlien van Hemert
Meisjes D
Tialde Postma
Meisjes-Jongens E
Miranda Piggen-Evans
Meisjes-Jongens E
Esther Donga
Meisjes-Jongens E
Marieke Jaspers
Meisjes-Jongens E
Charlotte Hesselmans
Meisjes-Jongens E
Dorien van Haselen-Koolen
Meisjes-Jongens E
Ruth Bruekers-Schipper
Meisjes-Jongens F
Barbara Bolhuis
Meisjes-Jongens F
Fanneke Meuwese
Meisjes-Jongens F
Ilse van Meeteren
Meisjes-Jongens F
Karlijn van Rijswijk-Bemart
Meisjes-Jongens F
Eveline van Zon
Coördinator Jongste Jeugd
Sebastian Vos
Trainingscoördinator
Bart Verschut
Voorzitter
Querijn Evers
Patricia Kerssemakers
Voorzitter
Mascha van Son
Voorzitter
Lauren Aarts
Keeperstraining
Alex van der Veen
Rympke Tesser
Monique Helmers-Cornelissen
Brigitte Thielen
Voorzitter
Marieke Lagro-Verstappen
Chantal van de Wassenberg
Yvonne Hertzberger
Rympke Tesser
Miranda Bos-Rijks
Sabine Povel-de Beijer
Carolien van der Lande
Keren Bemer
Dennis Hamerling
Voorzitter
Jaap Beerens
Zondagplanning
Cees van der Burg
Nynke Lukkes
Contactpersoon
Manon van Steenpaal
Contactpersoon
Patricia Kerssemakers
Voorzitter
Bodielle Nooitgedagt
Voorzitter
Wilfred van Roosmalen
Voorzitter
Ronald Damen
Sponsoring
Hans van den Hanenberg
Boarding, auto's
Marie-Claire van Ommeren
Kleding
Frits Weck
Businessclub
Leonoor van den Bogaard-Schrijen
Beheer en acquisitie
Bertil Hinfelaar
Beheer en acquisitie
Walter van Benthem
Voorzitter
Michel Princen
Meisjes A en B
Michiel Krouwer
Jongens A en B
Boris Kwantes
Jongens C en D
Marieke Knotter
Meisjes C en D
Mascha van Son
Keepersschool
Jeroen van Beers
Zaalhockey
Walter van Benthem
Dames I
Michiel Krouwer
Heren I
Michel Princen
Hockey Visie
Lea Goedhart
Communicatie THC
Henk-willem Mutsaers
Voorzitter
Reinoud van Oeijen
Voorzitter
Mireille Posthumus
Mascha Gebel-Bartels
Mascha van Son
Voorzitter
Anouk Schul-van der Meer
Voorzitter
Bodielle Nooitgedagt
Coördinator
Lea Goedhart
Voorzitter
Jeroen van Beers
Voorzitter
Lea Goedhart
Barry Beekers
Zaalhockey breedte
Johan Hajer

Hoofdsponsoren

SPONSORVOUCHERS